Wycieczki objazdowe po Cyprze

W ostatnim czasie zastanawiałem się jaki wakacje wybrać. Byłem już w tylu miejscach w Polsce, że na pewno już na samym starcie nie chciałem jechać nigdzie w Polsce. Kolejna sprawa odwiedziłem już naprawdę wiele miejsc za granicami naszego kraju. Były to naprawdę różne miejsca, z jednych byłem zadowolony z innych mniej. Niektóre w żadnym stopniu nie spełniały moich oczekiwań. Jednak została jeszcze jedna opcja, którą wziąłem pod uwagę. Mianowicie chodziło o wycieczkę objazdową w jakiś kraju. Nigdy na takiej wycieczce nie byłem.

Pomyślałem, że może być to ciekawa przygoda. Zdecydowałem się na wycieczkę objazdową po Cyprze. Dlaczego po Cyprze, kiedyś byłem tam na wakacjach. Jednak byłem tylko w jednym mieście. Strasznie mi się podobało. Więc postanowiłem trochę lepiej poznać ten kraj i przybliżyć się do ich kultury. Pierwszy dzień oczywiście tradycyjnie zbiórka wszystkich uczestników. Po czym nastąpiło zapoznanie wszystkich kluczowych osób, które będą brały udział w wycieczce. Do kogo z czym się zgłaszać. Oczywiście każdy kolejny dzień to nowe miasto. Muszę przyznać, że coraz częściej będę decydował się na takiego rodzaju wycieczki.

Mało tego będę polecał je wśród znajomych ponieważ opłaty jakie poniosłem z tą wycieczkę nie były w cale większe od wakacji w formie jakie wcześniej wybierałem. Tyle wrażeń i wspomnień, które przywiozłem z tej eskapady nikt nie jest w stanie mi zabrać. Było naprawdę pozytywnie, jeszcze udało mi się trafić na bardzo przyjemną grupę z którą miałem przyjemność podróżować. Nic dodać nie ująć. Było po prostu fantastycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>